BURSA ULUDAĞ YILBAŞI TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BURSA ULUDAĞ YILBAŞI TURU

 

5*KERVANSARAY TERMAL HOTEL ÇEKİRGE

YILBAŞI PROGRAMI DAHİL!

GALA YEMEĞİ KIRMIZI ETLİ ZENGİN YILBAŞI MENÜSÜ VE LİMİTSİZ YERLİ İÇKİDİR!

YILBAŞI GALA PROGRAMINDA POP MÜZİK SANATÇISI SAHNE ALACAKTIR!

GECE DE ALT GRUP, ASIL SANATÇI, ORYANTAL SHOW VE DJ PERFORMANSI OLARAK DOLU BİR PROGRAM VARDIR!

30 Aralık 2019 – 01 Ocak 2020

2 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

1.Gün: Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü, 06:15 Girne MC Donald’s karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü, 07:10 Bornova  E.Ü.H önünden misafirlerimizi aldıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar – Susurluk‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, nüfus mübadelesi öncesi bir Rum yerleşimi olan ve mübadeleden sonra da mimari kimliğini korumuş olan Trilye’ye (Zeytinbağı) hareket ediyoruz. Eski Rum evlerini ve Taş mektebi gördükten sonra Bizans İmparatorluğu zamanında Anadolu’da Hristiyanlığın yayılması ile beraber ilk şapellerden birisi olan, günümüzde ise Büyük Fatih Camii olarak ibadete açılan Fatih Camii’ni geziyoruz. Sahilde vereceğimiz kahve molamızın ardından Tirilye’den ayrılıyor, Bursa merkezde yer alan hotelimize gitmek için yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.5*Kervansaray Termal Hotel.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra Türkiye’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Kayak ve Snowboard yapabilir Telesiyej ile zirveye çıkabilir. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında Bursa’da bulunan hotelimize dönüyoruz. Yeni Yıl balosuna hazırlanıyoruz. Keyifli ve eğlenceli bir gece ile Yeni Yıla Merhaba diyoruz! MUTLU YILLAR!


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz. Erken Osmanlı Mimarisi için benzersiz bir örnek olan Bursa Ulu Camii ve yıllardır ipek üreticiliğinin merkezi olan Kozahan’ı, rehberimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek turumuza devam ediyoruz. Kozahan’da alışverişimizi de yaptıktan sonra rotamızı, Roma zamanında bir balıkçı köyü olarak Apollonia ismi ile bilinen, Bizans İmparatorluğu zamanında hristiyanlığın İznik’ten (Nicea) sonraki en önemli merkezlerinden birisi olan, Gölyazı kasabasına çeviriyoruz. Rehberimizin, Hristiyanlık ve Aziz Pandelemon hakkındaki bilgileri eşliğinde Anıt Çınar Ağacını ve eski şehir surlarını görmek için Gölyazı içinde küçük bir yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Susurluk-Akhisar yolu üzerinden devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN Tur’da buluşmak üzere geride güzel hatıralar bırakarak vedalaşıyoruz.

 

TUR VE OTELE DAİR BİLGİLER:

 

Kervansaray Termal Hotel;

-Otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır.

-Termal Yüzme Havuzu mevcuttur.

-Kapalı Yüzme Havuz termal su sıcaklığı 38°- 40°C arasındadır.

-Haftanın her günü 07:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

-22:00 & 23:00 saatleri arasında sadece kadınlara hizmet verilmektedir.

-Termal su içme kürleri kullanımına uygun değildir.

-0-14 yaş arası çocuklara ebeveynleri ile birlikte spa hizmeti verilmektedir.

-Odalarda ve otelin tüm noktalarında kablosuz internet erişim imkanı mevcut olup, ücretsizdir.

 

 

Termal Suyun Faydaları: Romatizmal, Ortopedik ve Nörolojik Rahatsızlıklar, Deri Hastalıkları, Beyin (Selebral) Damar Hastalıkları, Nefrolojik Hastalıklar, İltihaplanmalar, Kireçlenmeler, kas ağrıları ve siyatik, Solunum sistemi hastalıkları

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Kervansaray Termal Hotel 5* otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Oteldeki ücretsiz aktiviteler
 • Yılbaşı Gala yemeği, Yemekte alınan Limitsiz Yerli İçki ve Eğlencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Konaklama Vergileri
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Kayak takım ücretleri
 • Telesiyej ücreti
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (06:05)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:30)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:40)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (06:45)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:00)
Tur Hareket Tarihleri: 30 Aralık

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
30.12.20191099.00 TL1649.00 TL 1099.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 659.00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 659.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü  Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince DEMİRHAYAT AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar


BURSA ULUDAĞ YILBAŞI TURU Hakkındaki Düşüncelerinizİptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »

Kişi/Gece

1099.00 TL

Konaklama

KERVANSARAY HOTEL TERMAL YARIM PANSİYON KONAKLAMA

Ulaşım

LÜKS OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

BURSA-GÖLYAZI

Kalkış

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı iskele önü,06:00 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Mevlana camii otobüs durağı önü, 06:15 Girne MC Donald’s karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:50 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önü, 07:10 Bornova E.Ü.H önünden

Telefon

0 232 3646402