SELANİK & ÜSKÜP TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

SELANİK - ÜSKÜP TURU

 

Aya Dimitros Kilisesi,  Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender Heykeli, Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Üsküp Kalesi, Kapan ve Sulu Hanları, Alaca Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Çifte Hamam ve Davut Paşa Hamamları, Rahibe Teresa Anıtı

İNANILMAZ FİYAT AVANTAJI İLE!  

2 Gece Capsis Hotel’de Konaklama Farkı !!!

Yemekli Yunan Tavernası Farkı İle!

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK!

20-23 Nisan /3 Gece 3 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 20.00 Üçkuyular Opet Önü, 20:10 Susuz Dede Durağı, 20:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 20:40 Bornova E.Ü.H. önü, 21:00 Girne Mc Donald’s Önü, 21:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 21:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 21:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 21:40 Bostanlı İskelesi karşısı, 21:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra Çanakkale – Keşan yolunu takip ederek İpsala’ya varıyoruz ve Gümrük işlemlerimiz sonrasında Kipi sınır kapısından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Selanik’e ulaşıyoruz. Panoramik şehir turumuzda Yunanistan’ ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Selanik Camii, Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender Heykeli, bazı Osmanlı ve Bizans eserlerini Fuar alanı ve Döner Kule’yi görüyoruz. Panoramik tur sonrasında Atatürk Evi'ne geçiyoruz Atatürk Evi ziyaretimiz sonrasında serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Otelimize gidiyoruz. Akşam konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile Extra (35 Euro) Yemekli Yunan Tavernası Turuna gidiyoruz.Yunan Müziği eşliğinde eğleniyoruz.Konaklama otelimizde. 4* CAPSIS HOTEL


2. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Arzu eden misafirlerimiz Extra (40Euro) Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz ve Keyifli yolculuk sonrasında Üsküp’e ulaşıyoruz. Üsküp’te Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Üsküp Kalesi, Kapan ve Sulu Hanları, Alaca Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Çifte Hamam ve Davut Paşa Hamamları, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanımızda Şuşka biberi, Ustrumca yer fıstığı ve Yöresel çarıklar tavsiyelerimiz arasında Alışverişimiz sonrasında sonrasın da Selanik’e geri dönüyoruz.Akşam konaklama otelimizde. 4* CAPSIS HOTEL


3. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kavala’ya hareket ediyoruz. Meşhur Kavala Kurabiyelerinden almak için verilecek molanın ardından Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free shop’ unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala –Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir e geriye dönüş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 2 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Zorunlu seyahat sigortası(Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle ve Akşam yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

*Seyahat Sağlık Sigortası 70 Yaşüstü Farkı (15 Euro)

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

*Yunan Tavernası (35 Euro)

*Üsküp Turu (40 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (20:00)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (20:10)
 • ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (20:20)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (20:40)
 • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (21:00)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI KARŞISI (21:10)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (21:10)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (21:15)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (21:30)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (21:40)
 • BİÇEROVA METRO (22:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1- Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2-Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

4-Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

6-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

7-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

9-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

12-Yanınızda, seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine ait paralar bulundurunuz.

13-Misafirlerin (yolcuların), pasaport ve vizeden kaynaklanan nedenler nedeniyle seyahat edememesi, tamamen misafirin kendi sorumluluğundadır. Escan Tur hiç bir şekilde sorumluluk taşımadığı gibi, hiç bir şekilde iade yapmayacaktır.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


SELANİK & ÜSKÜP TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

Konaklama

2 GECE OTEL KONAKLAMA

Ulaşım

LÜKS OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

Aya Dimitros Kilisesi, Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender heykeli,Taş Köprü

Kalkış

AAkşam saat 20.00 Üçkuyular Opet önü, 20:10 Susuz Dede Durak, 20:20 Üçyol Yazıhaneler İşbankası, 20:40 Bornova E.Ü.H. önü, 21:00 Girne MC Donald's önü, 21:05 Girne Tatilbudur Karşısı, 21:15 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 21:20 Girne Yunuslar Maviköşe, 21:25 Bostanlı İskele önü, 21:30 MAvişehir Mavibahçe Avm Karşısından

Telefon

0 232 3646402