SELANİK - KALAMBAKA TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

SELANİK-KALAMBAKA TURU

Selanik-Meteora-Kalambaka

İNANILMAZ FİYAT AVANTAJI İLE …

2 Gece Capsis Hotel Konaklama Farkı İle !!!

Yunan Tavernası Farkı İle!

Yeşil Pasaporta Vize Yok!

22-25 Mart 2018  / 3 Gece 3 Gün

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 20.00 Üçkuyular Opet Önü, 20:10 Susuz Dede Durağı, 20:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 20:40 Bornova E.Ü.H. önü, 21:00 Girne Mc Donald’s Önü, 21:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 21:20 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü,21:30 Girne Yunuslar Mavi Kule,  21:40 Bostanlı İskelesi önü, 21:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra Çanakkale – Keşan yolunu takip ederek İpsala’ya varıyoruz ve Gümrük işlemlerimiz sonrasında Kipi sınır kapısından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Selanik’e ulaşıyoruz. Panoramik şehir turumuzda, Yunanistan’ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Selanik Camii, Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender heykeli, bazı Osmanlı ve Bizans eserlerini, Fuar alanı ve Döner Kule’yi görüyoruz. Panoramik tur sonrasında Atatürk Evi’ne geçiyoruz. Atatürk Evi ziyaretimiz sonrasında serbest zaman. Serbest zaman sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile Extra (35 Euro) Yemekli Yunan Tavernası Turuna gidiyoruz. Yunan Müziği eşliğinde eğleniyoruz. Konaklama otelimizde. Selanik’te 4*Capsis Hotel


2. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Extra (50 Euro) METEORA-KALAMBAKA Turuna gidiyoruz. Osmanlı’nın Epir Bölgesi’ndeki yerleşimlerinden Kalambaka‘ya ulaşıyoruz. Buradan da tüf kayalarıyla Kapadokya‘yı ve üzerine 14. yüzyılda kurulmuş manastırlarıyla Sümela‘yı andıran Meteora‘ya varıyoruz. Büyüleyici manastırları gezip tanımak ve fotoğraf çekimi için aldığımız serbest zamanın ardından Selanik’e geri dönüyoruz. Akşam konaklama otelimizde. 4*CAPSİS HOTEL


3. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından, Kavala’ya hareket ediyoruz. Meşhur Kavala Kurabiyelerinden almak için verilecek molanın ardından Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free shop’ unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala –Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir’e geriye dönüş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks Otobüs ile Ulaşım

*2 Gece 4* Otelde Konaklama

*Otelde alınan Sabah Kahvaltısı (2)

*EscanTur ikramları

*Türkçe rehberlik hizmeti

*Escantur Refakati

*Programda Belirtilen turlar

*Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize Ücreti (120 Euro)

*İlk gün Sabah Kahvaltısı

*Öğle yemekleri ve Akşam yemekleri

*Müze ve Ören yeri girişleri

*Seyahat Sağlık Sigortası 70 yaş üzeri farkı (15 Euro)

*Yurtdışı çıkış harç bedeli (15 TL)

*Otelde alınan içecekler

*Yunan Tavernası (35 Euro)

*Meteora Kalambaka Turu 50 Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (20:00)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (20:10)
  • ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (20:20)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (20:40)
  • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (21:00)
  • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI KARŞISI (21:10)
  • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (21:20)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (21:30)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (21:40)
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (21:50)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1 - Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimini lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

13-Bu turumuzda Sıcak içecek ikramı Tur boyunca 3 Kere yapılacaktır.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


SELANİK - KALAMBAKA TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

Konaklama

2 GECE OTEL KONAKLAMA

Ulaşım

LÜKS OTOBÜSLE

Gezilecek Yerler

SELANİK - METEORA - KALAMBAKA

Kalkış

Akşam saat 20.00 Üçkuyular Opet Önü, 20:10 Susuz Dede Durağı, 20:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 20:40 Bornova E.Ü.H. önü, 21:00 Girne Mc Donald’s Önü, 21:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 21:20 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü,21:30 Girne Yunuslar Mavi Kule, 21:40 Bostanlı İskelesi önü, 21:50 Mavibahçe AVM Karşısı

Telefon

0 232 3646402