SAKIZ ADASI TURU

 • SAKIZ ADASI TURU
 • SAKIZ ADASI TURU
 • SAKIZ ADASI TURU
 • SAKIZ ADASI TURU

Kişi/Gece

Konaklama

1 Gece 2* Diana Hotel Konaklama

Ulaşım

Feribot ile

Gezilecek Yerler

Kalkış

Sabah saat 08:30'da Çeşme Ulusoy Limanında buluşuyoruz.

Telefon

0232 364 64 02

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

 SAKIZ TURU

 

1 GECE 2* Diana Hotel KONAKLAMALI 

 

Sakız Adasında keyifli geçireceğiniz hafta sonu tatili için ;

Hızlı Katamaran ile Gidiş - Dönüş

 

 

1.Tur:21-22 Ocak 2.Tur:28-29 Ocak 3.Tur:11-12 Şubat

 

4.Tur:18-19 Şubat

 

 

Tur Programı

1. Gün:

Cumartesi 09.20 de hareket edecek olan feribot için 08.20 de Çeşme Ulusoy Limanda hazır oluyoruz. Check in işlemlerimizi limanda ki ofiste tamaladıktan sonra gümrüğe geçebiliriz. Gümrük kontrollerinden sonra katamarana binebiliyoruz. Katamaran ile sadece 20 dakika sürecek keyifli bir deniz yolculuğu sonrası Sakız adası bizi tüm güzelliğiyle karşılıyor.Sakız gümrüğünden çıkış yaptıktan sonra serbest zamana sahipsiniz. Dilerseniz valizlerinizi otele bırakıp, adanın merkezinde alışveriş yapabilir, dilerseniz birbirinden güzel kafelerde meşhur greek coffe veya frappe'leri tadına bakarak dinlenebilirsiniz. Konaklama tercih edeceğiniz otelde yapılacaktır.Akşam yemeği için adanın birbirinden lezzetli deniz mahsullerini denemenizi sahil boyunda ki tavernalarda uzoların tadına varmanızı, en önemlisi de kesinlikle doyasıya eğlenmenizi öneriyoruz :)Konaklama otelimizde.

2. Gün:

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve adanın birbirinden ünlü plajlarında denizin keyfini çıkarmak için tam gün serbestsiniz. Görmeden dönmeyin diyeceğimiz ünlü köylerin başında Mesta Labirent köy, geometrik desenli evlerin olduğu Pyrgi, seramik köyü Armolia gelmektedir.Ünlü plajları ise; Volkanik plaj olan Mavravolia Beach, ünlü Glori Beach ve Agia Isidoros koyu günü eğlenerek geçirmeniz için idealdir.Feribot kalkış saatinden en geç 1 saat önce limanda hazır olup, gümrük kontrollerinden sonra Çeşme’ ye dönmek üzere yola çıkıyoruz.Bir sonraki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Çeşme-Sakız Adası-Çeşme Feribot Bileti Ertürk
 • Otelde Oda Kahvaltı Konaklama

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yunanistan SCHENGEN Vize Ücreti (140 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Taverna Eğlencesi 35 € akşam yemeği (limitsiz içki)
 • Öğle Yemekleri ve Tüm Yemeklerde alınan içecekler
 • Güney Ada Turu 20 € (Paketinizi oluştururken seçebilirsiniz.)
 • Şehir vergisi resepsiyon da ödenir.. 
 • Seyahat ve Sağlık Güvence Paketi 20 Euro (70 yaş üzeri  30 Euro) 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1 - Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

  3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

  10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  11-Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

  12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimini Lütfen beraberinizde bulundurunuz.

  Yorumlar


  SAKIZ ADASI TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?
  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON

  Sayıyı yazın »