PATRAS KARNAVALI 1

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

PATRAS KARNAVALI

METEORA-PATRAS-SELANİK-KAVALA

YUNANİSTAN’NIN EN BÜYÜK KARNAVALINA HAZIR MISINIZ?

 

14-19 Şubat / 5 Gece 5 Gün

Tur Programı

1. Gün:

18:00'da Üçkuyular Opet, 18:15 Üçyol Yazıhaneler, 18:25 Bornova E.Ü.H. önü, 18:45 Girne Hale Pastanesi, 18:50 Girne Yunuslar, 18:55 Karşıyaka Escantur Acenta önünden, 19:00’da Bostanlı İskele Karşısı, 19:05 Mavişehir Mavibahçe'den misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Ayvalık, Çanakkale, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına ulaşıyoruz. Gümrük işlemlerinden sonra Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra METEORA-KALAMBAKA gidiyoruz.Osmanlı’nın Epir Bölgesindeki yerleşimlerinden Kalambaka‘ya ulaşıyoruz. Buradan da tüf kayalarıyla Kapadokya‘yı ve üzerine 14. yüzyılda kurulmuş manastırlarıyla Sümela‘yı andıran Meteora‘ya varıyoruz. Büyüleyici manastırları gezip tanımak ve fotoğraf çekimi için aldığımız serbest zamanın ardından Otelimize gidiyoruz. Konaklama Otelimizde.METEORA HOTEL V.B.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Patras’a hareket ediyoruz.Yol üzerinde bulunan Mora Yarımadası’nı Yunanistan’dan ayıran muhteşem KORINTHOS KANALI‘nı fotoğrafladıktan sonra Yunanistan’ın en büyük şehirlerinden biri olan PATRAS’a doğru hareket ediyoruz.Günün neredeyse her saati hareketli ve cıvıl, cıvıl olan bu yemyeşil doğasıyla büyüleyici şehri panoramik olarak gezdikten sonra Karnaval’a katılıyoruz ve Karnaval’ın coşkusunu yaşıyoruz.Konaklama Patra’daki otelimizde. GALAXY CITY CENTER HOTEL V.B.


3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Yunanistan’ın en büyük karnavalı olan Patras karnavalına katılıyoruz. Gün boyunca Rengarenk süslenmiş sokaklarda keyifli dakikalar geçiriyoruz ve sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Konaklama Patra’daki otelimizde. GALAXY CITY CENTER HOTEL V.B


4. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra Patras’tan ayrılıyoruz ve SELANİK’e hareket ediyoruz. Selanik‘te MAKEDONIA BAKANLIK BİNASI’nı panoramik gezdikten sonra, ATATÜRK’ÜN EVİ, ROTONDA, ZAFER TAKI, BEYAZ KULE, KÜTÜPHANE, BEDESTEN, HAMZA BEY CAMİİ, B. İSKENDER HEYKELİ, ARISTOTELES MEYDANI gezilerimizi tamamlayıp otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemekli YUNAN TAVERNASI eğlencemize gidiyoruz. Sirtaki ve muhteşem Yunan ezgileri ile keyifli bir akşam sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Selanik otelimizde. CAPSİS OTEL


5. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından KAVALA’ya hareket ediyoruz. Meşhur Kavala Kurabiyelerinden almak için verilecek molanın ardından Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free shop’ da alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala – Keşan - Çanakkale üzerinden İzmir’ e geriye dönüş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz. Güzel şehrimize varışımızda, başka bir ESCAN TUR organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (4)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Vize ücreti (120 €) Yeşil pasaporta vize yok

*Yurtdışı çıkış harcı bedeli(15 TL)

*Sağlık sigortası 70 yaş üzeri (15 €)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1 -Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

  3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

  10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

  12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimini lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

  13-SAKIZ – ATİNA gemi geçişlerinde Kabin konaklama isteyen misafirlerimiz Tur kalkış tarihinden 20 gün önce başvurulması durumunda Geminin müsaitlik durumuna göre Kabin Konaklama Fiyat farkını ödeyerek Kabin talebini yapabilir.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  PATRAS KARNAVALI 1 Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  Konaklama

  4 GECE HOTEL KONAKLAMA

  Ulaşım

  LÜKS OTOBÜSLE

  Gezilecek Yerler

  METEORA-PATRAS -SELANİK-KAVALA

  Kalkış

  18:00'da Üçkuyular Opet, 18:15 Üçyol Yazıhaneler, 18:25 Bornova E.Ü.H. önü, 18:45 Girne Hale Pastanesi, 18:50 Girne Yunuslar, 18:55 Karşıyaka Escantur Acenta önünden, 19:00’da Bostanlı İskele Karşısı, 19:05 Mavişehir Mavibahçe

  Telefon

  0 232 3646402