YUNANİSTAN MALDİVLERİ

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

YUNANİSTAN MALDİVLERİ

SELANİK (2) YANYA (2) DRAMA (1)

THASOS ADASI-HALKİDİKİ-KALAMBAKA-KORFU ADASI-YANYA-DRAMA-KAVALA

KORFU VE THASOS ADASI TURLARI DAHİL…

Thassos Golden  Beach’te Denize Girme İmkanı!

 

 20-26 Ağustos

6 Gece 6 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 19.00 Üçkuyular Opet Önü, 19:10 Susuz Dede Durağı, 19:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 19:40 Bornova E.Ü.H. önü, 20:00 Girne Mc Donald’s Önü, 20:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 20:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 20:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 20:40 Bostanlı İskelesi önü, 20:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra İzmir’den hareket ediyoruz. Çanakkale – Keşan yolunu takip ederek gece yarısından sonra İpsala’ya varıyoruz.

Sabah saatlerinde Türk Sınır Kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra, Meriç Nehrini geçerek Yunanistan Kipi Sınır Kapısındaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Egnatia Odos Otoban yolunu takip ederek Gümülcine’ye ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra kısa ve keyifli bir yolculuk sonrasında Keramoti‘ye ulaşıyoruz. Keramoti’den feribot ile Thassos Adası’na hareket ediyoruz, 35 dakikalık yolculuk sonrasında Thasos adasının Limenas limanına yanaşıyoruz. Thassos’un muhteşem sahillerinde biri olan Golden Beach’te denize giriyoruz ve deniz molamız sonrasında Panagia Köyü’ne gidiyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Serbest zaman sonrasında Limenas Limanı'na hareket ediyoruz ve Feribot ile Keramoti’ye hareket ediyoruz. Keramoti üzerinden, Atamızın doğduğu şehir Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik’te bulunan otelimize yerleşiyoruz. 4* CAPSIS HOTEL vb.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Ege’nin Maldivleri olarak anılan Halkidiki’ye gidiyoruz. Tüm plajları Mavi bayrak olan eşsiz güzellikteki 3 yarım adadan oluşan Halkidiki’nin plajlarında denize giriyoruz ve (Ekstra) arzu eden misafirlerimiz ile tekne turuna çıkıyoruz. Halkidiki’nin eşsiz koylarında denize giriyoruz ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekne turumuz sonrasında Selanik’te bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam isteyen misafirlerimiz ile taverna eğlencesine katılıyoruz. Geceleme otelimizde. 4* CAPSIS HOTEL vb.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kalambaka’ya hareket ediyoruz. Ortaçağdan kalma, 300 metre yükseklikte kayalar üzerine inşa edilmiş manastır ve kiliseleri ile ünlü Meteora Kasabası’nı geziyoruz. Kalambaka turumuz sonrasında. Konaklamak için Ali Paşa’nın şehri olarak da bilinen Yanya şehrine gidiyoruz. Yanya’da; Bizans Kalesi, Saat Kulesi, Aslan Paşa Camii, Fethiye Camii, Ali Paşa Sarayı’nı gördükten sonra, otele varış ve konaklama otelimizde, Yanya’da. 5*DULAC HOTEL vb


4. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Korfu Adasına gitmek üzere Igoumenitsa Limanı’na hareket ediyoruz. Bizi Korfu(Kerkyra) Adası’na götürecek gemimize biniyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Korfu Adası’na ulaşıyoruz. Yeni liman, Eski Liman, Venedik Surları, Saint Michael & Saint George Palace’ın görülüp, Mandrakinas Kilisesi’nden muhteşem Venedik Kalesi’nin fotoğraflanması sonrası, Liston Meydanı’nda kahve molası alıyoruz. Öğleden sonrayı Korfu’nun muhteşem plajlarında deniz ve güneşe ayırıyoruz. Akşam üzeri limana hareket edip feribot ile Igoumenitsa’ya geçip, Yanya’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde. 5*DULAC HOTEL vb


5. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından, Yanya’dan ayrılıyor ve Selanik’e hareket ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu evi ziyaret ediyor ve Atamızı saygı ile anıyoruz. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya ulaşıyoruz. Kavala şehrini geziyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, Heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yaptırılan dört köşe camiinin görülmesi, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış Su Kemerlerinin görülmesinden sonra Kavala’da serbest zaman. Akşam isteyen misafirlerimiz ile Ekstra Kavala’daki restoranımızda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme Drama’daki otelimizde. Kouros Hotel


6. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış işlemlerinin yapılması. Drama şehir turumuzu yapıyoruz Sonrasında Meşhur Kavala kurabiyesi alışverişimizi yapmak üzere Kavala Kurabiyecisine gidiyoruz. Kavala Kurabiyesi alışverişlerimizi yaptıktan sonra, Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free-Shop’ unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala–Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TUR organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

OTELLER:

SELANİK : 4*CAPSİS HOTEL vb.

YANYA : 5*DULAC HOTEL vb.

DRAMA : 4*KOUROS HOTEL vb.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*Hotelde 5 gece konaklama

*Otellerde Alınan Sabah Kahvaltısı (5)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Escan Tur ikramları

*Şehir ve Gümrük vergileri

*Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

*Liman vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle ve akşam yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

*Yurtdışı Zorunlu Sağlık Sigortası 70 yaş üzeri farkı (15 Euro)

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

*Öğle yemekli Tekne turu 30 Euro

*Yunan Tavernası 35 Euro

*Kavala Akşam yemeği 20 Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (19:00)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (19:10)
  • ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (19:20)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (19:40)
  • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (20:00)
  • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI ÖNÜ (20:10)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (20:20)
  • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (20:30)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (20:40)
  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (20:50)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1- Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre Lütfen beraberinizde bu ülkelere ait Paralar bulundurunuz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


YUNANİSTAN MALDİVLERİ Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

Konaklama

5 GECE OTELDE KONAKLAMA

Ulaşım

LÜKS OTOBÜS İLE

Gezilecek Yerler

THASOS ADASI-HALKİDİKİ-KALAMBAKA-KORFU ADASI-YANYA-KAVALA

Kalkış

Akşam saat 19.00 Üçkuyular Opet Önü, 19:10 Susuz Dede Durağı, 19:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 19:40 Bornova E.Ü.H. önü, 20:00 Girne Mc Donald’s Önü, 20:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 20:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 20:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 20:40 Bostanlı İskelesi önü, 20:50 Mavibahçe AVM Karşısından

Telefon

0 232 3646402