PARİS-DİSNEYLAND TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

PARİS – DİSNEYLAND

Sömestr Tatiline Özel!

 

EYFEL KULESİ-LOUVRE MÜZESİ-CONCORDE GİYOTİN MEYDANI-SEİNE NEHRİ TEKNE GEZİSİ-MONTMARTE RESSAMLAR TEPESİ-NOTRE DAME KATEDRALİ

Champs Elysees, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı…

Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası…

AtlasGlobal Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

 

25-28 Ocak 2018 / 3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

İZMİR-İSTANBUL - PARİS

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminalinde Atlas Global kontuarı önünde misafirlerimizle buluşuyoruz. Atlas Global Havayollarının KK29 sayılı 08:40 uçuşu ile İstanbul’a uçuyor, 09:40’ta Atatürk Havalimanına varışımızın ardından, Dış Hatlar gidiş terminalinde pasaport ve bilet işlemlerimizi yaparak, Atlas Global Hava Yolları’nın KK2173 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.50’de Paris’e uçuyoruz. Yerel saat ile 13.40’ta Paris Charles De Gaulle Havalimanına varıyoruz. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr Köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış olan Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi ve Opera Garnier görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.


2. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali ve Fragonard Parfum muzesi turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmartre’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre Coeur ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından Fragonard Parfüm müzesi gezimiz olacak. Müze 1860 yılında inşa edilmis olup, müzede bizlere, tarihte ve günümüze kadar parfümlerin nasıl yapıldığını, parfümün icadı rehber eşliğinde anlatılıyor. Alışverişiniz için serbest zaman sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. (135 Euro). 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u, bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz; Eiffel kulesinin, Opera binasının, Concorde ve Vendome Meydanı’nın ışık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.


3. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (95 Euro). Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizi masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelere gün boyu ücretsiz olarak katılıp, sonrasında Parade Disney ana cadde üzerinde yapılacak olan bütün kahramanların seramonisini izleme fırsatına sahip olacaksınız. Geceleme otelinizde. 4*COURTYARD BY MARRIOTT vb.


4. Gün:

PARİS - İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilir. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Atlas Global Hava Yollarının KK2174 sayılı tarifeli seferi ile saat 15.25’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 21.00’de İstanbul'a varışımızın ardından, Atlas Global Hava Yollarının KK28 sayılı tarifeli seferi ile saat 22.30’da İzmir’e uçuyoruz ve saat 23:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanına vararak turumuzu tamamlıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Atlas Global Hava Yolları tarifeli seferi ile İzmir (ADB)-İstanbul (Atatürk) – Paris (Charles De Gaulle) – İstanbul (Atatürk)-İzmir (ADB) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

* 3 Gece Otelde konaklama

* Otelde alınan Sabah Kahvaltıları (3)

* Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Tüm şehirlerarası transferler

* Havalimanı vergileri

* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

* Panoramik Paris şehir turu

* Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle ve akşam yemekleri

* Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

* Her türlü kişisel harcamalar

* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

* Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

* Özel Seyahat Sağlık Sigortası 75 Yaş üzeri (15Euro)

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

* Lido show (135 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1- Escan Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  2- Uçuş saatlerimizi büromuzdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Escan Tur sorumlu tutulamaz. Escan Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

  3- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

  4- Tura katılım için Escan Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Escan Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  5- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı uçuşun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  6- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  7- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  8- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  9- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  10-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  11- Sınır kapılarında, havaalanlarında ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

  12-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  13-Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

  14-Seyahat edeceğiniz ülkelerdeki para birimi aşağıda belirtilmiştir. Lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

  15-Otel Check in Saati 14:00 Otelden Check Out saati 12:00’dir.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  PARİS-DİSNEYLAND TURU Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  Konaklama

  3 GECE HOTEL KONAKLAMA

  Ulaşım

  UÇAKLA

  Gezilecek Yerler

  EYFEL KULESİ-LOUVRE MÜZESİ-CONCORDE GİYOTİN MEYDANI-SEİNE NEHRİ TEKNE GEZİSİ

  Kalkış

  Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar terminalinde Atlas Global kontuarı önünde misafirlerimizle buluşuyoruz. Atlas Global Havayollarının KK29 sayılı 08:40 uçuşu ile İstanbul’a uçuyor, 09:40’ta Atatürk Havalimanına varışımızın ardından,

  Telefon

  0 232 3646402