BENELUX-PARİS TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BENELUX TURU

LÜKSEMBURG(1) - PARİS(2) - BRÜKSEL(1) - AMSTERDAM(2)

İZMİR’DEN DİREKT GİDİŞ - DÖNÜŞ İMKANI

EXTRA TUR YOK !

REMİCH & SCHENGEN TURU FARKI İLE !

BRUGGE TURU FARKI İLE !

16-23 Kasım / 6 Gece 7 Gün

Tur Programı

1. Gün:

İZMİR DÜSSELDORF - LUKSEMBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 21:55’te buluşuyoruz.Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Corendon Havayollarının XC 1027 sefer sayılı uçuşu ile 23:55’te Köln’e uçuyoruz.Yerel saat ile 02:20’de varışımızın ardından otobüsümüz ile  Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzda Petrus  Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayı’nı geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz.Konaklama Lüksemburg ’taki otelimizde.


2. Gün:

LUKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısı sonrasında Paris’e hareket ediyoruz ve yol üzerinde Remich & Schengen turunu gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın en ucuz kasabalarından biri olan REMICH kasabasındaki alışverişimiz sonrasında, Shengen Antlaşmasının imzalandığı Schengen’e gidiyoruz. Bir dakikada üç ülkeye ayak basıyoruz. Turumuz sonrasında Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın sonrasında, panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eiffel Kulesi’nin resimlerini çektikten sonra, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Panoramik tur sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile extra Lido Show’a gidiyoruz. Muhteşem bir şova tanıklık ediyor ve şampanyalarımızı yudumluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.  


3. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Kombine Paris Turu için hareket ediyoruz. Turumuza Paris’in sembolü olan  Eiffel Kulesi’ne çıkarak başlıyoruz. Paris’in fotoğraflarını çekiyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Sonrasında tekne ile şehri ortadan ayıran Seine Nehri turu ve filmlere konu olan Notre Dame Katedrali’ni gördükten sonra, Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi), ilk göreceğimiz yapı olacak.Sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve kafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafelerde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Konaklama Paris’teki otelimizde.


4. Gün:

PARIS – BRUGGE - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası Brüksel’e hareket ediyoruz ve Brugge turuna gidiyoruz. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge’de, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile kendinizi, Orta Çağ’da hissedeceksiniz. Brugge turumuz sonrasında Brüksel’e geçiyoruz ve panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Manneken Piss Büyük Katedral Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında serbest zamanda dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları alışverişi yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otelimize gidiyoruz. Konaklama Brüksel’deki otelimizde.


5. Gün:

ROTTERDAM-DELFT-DENHAAG

Sabah kahvaltımızın sonrasında, Rotterdam’a hareket ediyoruz.Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımızı çekildikten sonra Delft şehrine hareket ediyoruz. Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra, Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz. Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizini gördükten sonra otelimize gidiyoruz.Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.


6. Gün:

AMSTERDAM  

Sabah kahvaltısının sonrasında Amsterdam gezimize başlıyoruz. Geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını görüyoruz.Peynir ve Takunya alışverişlerimiz sonrasında Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı göreceğimiz yerler arasındadır.Dileyen misafirlerimiz ile extra Amsterdam Kanal turuna çıkıyoruz. Teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında otele hareket ediyoruz. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.


7. Gün:

AMSTERDAM - İZMİR

Sabah kahvaltısının sonrasında Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü turu için hareket ediyoruz. Turumuzda; Marken köyünün muhteşem evleri ve Tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (Ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Sonrasında Köln’e hareket ediyoruz. Corendon Hvayollarının 19:00 XC 1026 sefer sayılı uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 23:05’de Adnan Menderes dış hatlara varışımızın ardından bir dahaki ESCANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Corendon Havayolları ile İzmir–Köln-İzmir parkurunda uçak bileti
 • 3  ve* 4* Hotelde 6 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (6)
 • Programda BelirtilenTüm turlar
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası 
 • 70 Yaş üstü primi
 • Havalimanı ve Şehir vergileri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Vize ücreti (120 €) Yeşil pasaporta vize yok
 • Yurtdışı çıkış harcı bedeli(50 TL)
 • Lido Show 120 Euro 20 kişi katılım ile gerçekleşecektir.
 •  Eyfel Kulesi Bilet Ücreti
 •  Sen Nehri Tekne bileti

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ADNAN MENDERES HAVA LİMANI (22:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle pakettur hizmetinin verilememesidir. Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ. sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz. tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Yorumlar


BENELUX-PARİS TURU Hakkındaki Düşüncelerinizİptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »

Kişi/Gece

Konaklama

6 GECE OTELDE KONAKLAMA

Ulaşım

UÇAK İLE

Gezilecek Yerler

LÜKSEMBURG (1) - PARİS (2) - BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2)

Kalkış

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 09:30 da buluşma.

Telefon

0 232 3646402