BENELUX TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BENELUX TURU

LÜKSEMBURG (1)-PARİS (2)-BRÜKSEL (1)-AMSTERDAM (2)

İzmir’den Direkt Gidiş-Dönüş İmkanı

EXTRA TUR YOK

Remich & Schengen Turu Farkı İle!

Lido Show Farkı İle!

Brugge Farkı İle!

 

19-25 Eylül  / 16 - 23 Ekim

6 Gece 7 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

İZMİR – DÜSSELDORF - LUKSEMBURG

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 09:30’da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 958 sefer sayılı uçuşu ile 11.30’da Dusseldorf’a uçuyoruz. Yerel saat ile 13.55’te varışımızın ardından otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzda Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayı’nı geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Geceleme Lüksemburg’taki otelimizde.


2. Gün:

LUKSEMBURG - PARİS

Sabah kahvaltısı sonrasında Paris’e hareket ediyoruz ve yol üzerinde Remich & Schengen turunu gerçekleştiriyoruz. Avrupa’nın en ucuz kasabalarından biri olan REMICH kasabasındaki alışverişimiz sonrasında, Shengen Antlaşmasının imzalandığı Schengen’e gidiyoruz. Bir dakikada üç ülkeye ayak basıyoruz. Turumuz sonrasında Paris’e hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın sonrasında, panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eiffel Kulesi’nin resimlerini çektikten sonra, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Panoramik tur sonrasında otelimize gidiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile extra Lido Show’a gidiyoruz. Muhteşem bir şova tanıklık ediyor ve şampanyalarımızı yudumluyoruz. Konaklama Paris’teki otelimizde.


3. Gün:

PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Kombine Paris Turu için hareket ediyoruz. Turumuza Paris’in sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkarak başlıyoruz. Paris’in fotoğraflarını çekiyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Sonrasında tekne ile şehri ortadan ayıran Seine Nehri turu ve filmlere konu olan Notre Dame Katedrali’ni gördükten sonra, Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre’a geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa füniküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen Sacre Coeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi), ilk göreceğimiz yapı olacak. Sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacre Coeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre Meydanı bugün sokak ressamlarının ve kafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafelerde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Geceleme Paris’teki otelimizde.


4. Gün:

PARIS – BRUGGE - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası Brüksel’e hareket ediyoruz ve BRUGGE turuna gidiyoruz. Batı Avrupa’nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Brugge’de, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile kendinizi, Orta Çağ’da hissedeceksiniz. Brugge turumuz sonrasında Brüksel’e geçiyoruz ve panoramik Brüksel şehir turumuza başlıyoruz. Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Manneken Piss Büyük Katedral Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında serbest zamanda dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları alışverişi yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otelimize gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile turumuzun ardından geceleme Brüksel’deki otelimizde.


5. Gün:

ROTTERDAM-DELFT-DENHAAG

Sabah Kahvaltımızın sonrasında, Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın ticaret merkezi olan bu güzel şehri panoramik olarak geziyor ve Ren Nehri kenarında fotoğraflarımızı çekildikten sonra Delft şehrine hareket ediyoruz. Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra, Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz. Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi’ni gördükten sonra otelimize gidiyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.


6. Gün:

AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının sonrasında Amsterdam’a hareket ediyoruz ve geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını görüyoruz. Peynir ve Takunya alışverişlerimiz sonrasında Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı göreceğimiz yerler arasındadır. Misafirlerimiz ile extra Amsterdam Kanal turuna çıkıyoruz. Teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında eğlenceli gezi sizi bekliyor. Tekne turunun sonrasında otele hareket ediyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.


7. Gün:

AMSTERDAM - İZMİR

Sabah kahvaltısının sonrasında Volendam Balıkçılar Kasabası & Marken Köyü turu için hareket ediyoruz. Turumuzda, Marken Köyü'nün muhteşem evleri ve tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (Ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Sonrasında Düsseldorf’a hareket ediyoruz. Sunexpress’in 18:35 XQ 989 sefer sayılı uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 22:55 de Adnan Menderes dış hatlara varışımızın ardından bir dahaki ESCANTUR‘da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Sunexpress Havayolları ile İzmir–Düsseldorf- İzmir parkurunda uçak bileti

* 4* Hotelde 7 gece konaklama

* Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (7)

* Programda BelirtilenTüm turlar

* Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

* Havalimanı ve Şehir vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm öğle yemekleri ve akşam yemekleri

*Tüm içecekler

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Vize ücreti (120 €) Yeşil pasaporta vize yok

*Yurtdışı çıkış harcı bedeli(15 TL)

*Zorunlu sağlık sigortası 70 yaş üstü farkı (15 Euro)

*Lido Show 120 Euro 20 kişi katılım ile gerçekleşecektir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1- Escan Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  2- Uçuş saatlerimizi büromuzdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Escan Tur sorumlu tutulamaz. Escan Tur, Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

  3- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

  4- Tura katılım için Escan Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Escan Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

  5- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı uçuşun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  6- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  7- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  8- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  9- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  10-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  11- Sınır kapılarında, havaalanlarında ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

  12-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  13-Acente zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

  14-Seyahat edeceğiniz ülkelerdeki para birimi aşağıda belirtilmiştir. Lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

  15-Otel Check in Saati 14:00 Otelden Check Out saati 12:00’dir.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  BENELUX TURU Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  Konaklama

  6 GECE OTELDE KONAKLAMA

  Ulaşım

  UÇAK İLE

  Gezilecek Yerler

  LÜKSEMBURG (1) - PARİS (2) - BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2)

  Kalkış

  Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 09:30 da buluşma.

  Telefon

  0 232 3646402