AMSTERDAM TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

AMSTERDAM TURU

Marken&Volendam Turu Farkı İle !!!

Amsterdam Kanal Turu & Grand Hollanda Turu

İzmir’den İzmir’e Direkt Uçuş!

Sunexpress Havayolları ile!

 

 15-18 Kasım

3 Gece 4 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

İzmir - Amsterdam

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 14:00’de buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra SunExpress Havayollarının XQ 944 sefer sayılı uçuşu ile 16:05’de Amsterdam Schiphol Airport’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:50’de varıyoruz ve otobüsümüz ile Amsterdam merkeze gitmek üzere hareket ediyoruz ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman alışveriş ve gezme imkanı. Tur bitimimizde otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Amsterdam

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken&Volendam&Amsterdam Kanal turuna (60 Euro) katılabilirler. Turumuza önce Dünyaca ünlü Elmas fabrikası ile başlıyoruz ve Elmas’ın işlenmesi hakkında bilgi alıyoruz. Alışveriş yapıyor ve Kanal turu için Amsterdam Merkeze gidiyoruz. Amsterdam‘ın Meşhur kanallarını teknemiz ile gezdikten sonra Peynir Fabrikasına gidiyoruz ve Peynirin yapılışı hakkında bilgi alıyoruz ve Alışveriş zamanı. Peynirlerin tadına baktıktan sonra Peynir alışverişlerimizi yapıyoruz. Eski balıkçı kasabası olan Volendam’a gidiyoruz ve Volendam’ın tarihi evlerini ve limanını gezdikten sonra Öğle yemeği için Serbest zaman Öğle yemeğinde Meşhur olan Harin Balığının tadına bakabilirsiniz. Volendam gezimiz sonrasında Marken’e geçiyoruz ve Küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Marken’de yürüyüş yapıyoruz ve tur sonrası otelinize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


3. Gün:

Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Grand Hollanda turuna (80 Euro) katılabilirler. Delft şehrine hareket ediyoruz ve Mavi Porselenleri ile Ünlü Delft’i gezdikten sonra Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın Ticaret merkezi olan bu güzel şehri Panoramik olarak geziyor ve Ren nehri kenarında fotoğraflarımız çekildikten sonra Hollanda’nın Eski Başkent ve Yönetim şehri olan Den Haag’a geçiyoruz. Mesdag Panorama Müzesine gidiyoruz 1880’li yıllara sizi götürecek olan müze ziyaretimiz sonrasında Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi’ni gördükten sonra Otelimize geri dönüyoruz.


4. Gün:

Amsterdam-İzmir

Sabah kahvaltısının sonrasında serbest zaman rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizin lobisinde buluşuyor ve otelden Schiphol Airport’a gidiyoruz. Sunexpress Hava Yollarının 19:50  XQ 945 sefer sayılı  uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına hareket ediyoruz. Tahmini olarak 01:20 Adnan Menderes Dış hatlara varışımızın ardından bir dahaki Escantur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

Ekstra Turlar:

1-Marken &Volendam & Amsterdam Kanal Turu  (60 Euro)

2-Grand Hollanda Turu  (80 Euro)

Not:Acentamızda Ekstra Tur paketinizi aldığınızda 140 Euro yerine % 10 indirimli Fiyatı 125 Euro olarak ödeyebilirsiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sunexpress Havayolları ile İzmir–Amsterdam-İzmir Gidiş Dönüş Uçak biletleri
 • 3* Hotelde 3 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (3)
 • Programda belirtilen panoramik turlar
 • Havalimanı vergileri
 • Şehir vergileri
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)
 • Tüm öğle ve Akşam yemekleri
 • Tüm İçecekler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Zorunlu Sağlık Sigortası 70 Yaş üstü farkı (15 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Marken - Volendam Amsterdam Kanal Turu (60 Euro), Grand Hollanda Turu (80 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ADNAN MENDERES HAVA LİMANI (15:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*EscanTur, yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz.

Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle pakettur hizmetinin verilememesidir.
Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ.

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşterihizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


AMSTERDAM TURU Hakkındaki DüşüncelerinizKişi/Gece

Konaklama

SEÇİLEN OTELLERDE ODA & KAHVALTI KONAKLAMA

Ulaşım

SUN EXPRESS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE!

Gezilecek Yerler

Marken & Volendam & Amsterdam Kanal Turu & Grand Hollanda Turu

Kalkış

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Sun Express kontuarı önünde 15:00'da buluşma - XQ944 17:00-18:50

Telefon

0 232 3646402