BANSKO TURU

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BANSKO TURU

SÖMESTR TATİLİNDE KAR KEYFİ!

 

AVRUPA’NIN İKİNCİ BÜYÜK KAYAK MERKEZİNDEN BİRİ…

 

AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL…

 

24-28 Ocak 2018 / 4 Gece 4 Gün

Tur Programı

1. Gün:

İZMİR-BANSKO

Akşam 16:00 Üçkuyular Opet Önü, 16:10 Susuz Dede Durağı, 16:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 16:40 Bornova Ege Üniversitesi Hast.Önü, 17:00 Girne Mc Donald’s Önü, 17:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 17:20 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 17:30 Girne Yunuslar Mavi Kule, 17:40 Bostanlı İskelesi Önü, 17:50 Mavibahçe AVM Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra Bulgaristan’a doğru yola çıkıyoruz. Avrupa nın 2. Büyük kayak merkezi olan Bansko’ ya hareket ederek, Çanakkale, Edirne üzerinden Kapıkule’ye ulaşıyoruz. Gece saatlerinde Kapıkule’deki gümrük işlemlerimizin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz.


2. Gün:

BANSKO

Sabah erken saatlerde varışımızın ardından kolay, orta ve zor derecelerinde, toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ve Dünya Şampiyonalarına ev sahipliği yapmış, aynı zamanda Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan, 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme otelinizde. Hotel  Perun Lodge & Spa 4* v.b.


3. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler (30 EUR). Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, şehrin simgesi olan Banya Başı Camiini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrasında Bansko’ya dönüş. Geceleme otelde. Hotel  Perun Lodge & Spa 4* v.b.


4. Gün:

BANSKO

Sabah kahvaltısının ardından, bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelde. Hotel  Perun Lodge & Spa 4* v.b.


5. Gün:

BANSKO-İZMİR

Sabah kahvaltısı sonrası Kapıkule’ye hareket. Sınır işlemlerimizin ardından Edirne, Çanakkale yolu üzerinden İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarımızın ardından, akşam saatlerinde İzmir’e ulaşarak, bir başka ESCAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 3 gece konaklama

*Otelde Alınan sabah kahvaltısı(3) ve akşam yemeği(3)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Araç Rehberliği

*Şehir Vergileri

*Check-point giderleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün Sabah kahvaltısı

*Tüm içecekler

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Tüm Öğle yemekleri

*Seyahat Sağlık Sigortası 70 Yaş üzeri (15 Euro)

*Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

*Skipass ücretleri, kayak kiralama ücretleri

*Extra Geziler

*Günübirlik Sofya Turu (30 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (16:00)
 • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (16:10)
 • ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (16:20)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI KARŞISI (17:10)
 • GÖZTEPE DURAK (18:15)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (18:30)
 • GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (18:30)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (19:00)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (19:05)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (19:10)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (19:20)
 • MENEMEN YILDIZ MANDIRA (20:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

ÖNEMLİ BİLGİLER:

 *Konaklama: Hotel  Perun Lodge & Spa 4* v.b.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1 - Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.

10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre Lütfen beraberinizde  Bu Ülkelere ait Paralar bulundurunuz.

 

 


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


BANSKO TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Kişi/Gece

Konaklama

4* Otelde 3 Gece Konaklama

Ulaşım

Lüks Otobüs İle

Gezilecek Yerler

Bansko Kayak Pistleri

Kalkış

Akşam 16:00 Üçkuyular Opet Önü, 16:10 Susuz Dede Durağı, 16:20 Üçyol Yazıhaneler İş Bankası, 16:40 Bornova Ege Üniversitesi Hast.Önü, 17:00 Girne Mc Donald’s Önü, 17:10 Girne Tatil Budur Karşısı, 17:15 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 17:20 Girne Yunuslar Mavi Kule, 17:30 Bostanlı İskelesi Önü, 17:40 Mavibahçe AVM Karşısı

Telefon

0 232 3646402