ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU

 • ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU
 • ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU
 • ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU
 • ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU
 • ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU

Kişi/Gece

Konaklama

2 GECE MUTLU PANSİYON

Ulaşım

Otobüs ile

Gezilecek Yerler

Olympos Dağı- Göynük- Suluada Tekne Turu Akdeniz'in Maldivleri Adrasan Koyu

Kalkış

23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü,23:10 Bostanlı iskele önü,23:15 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 23:20 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:25 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:30 Girne MC Donald`s karşısı, 23:45 Bornova E.Ü.H önü, 00.05 Üçyol Pizza Pizza, 00:15 Susuz Dede Otobüs durağı, 00:30 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler

Telefon

0232 364 64 02

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 

 

ADRASAN

OLYMPOS - SULUADA TURU

Olympos Dağı-Göynük-Suluada Tekne Turu

Akdeniz'in Maldivleri Adrasan Koyu 

 

AĞAÇ EV MUTLU PANSİYON  Konaklama 

Yüzme Havuzu farkı ile...

 

13-16 Ekim / 3 Gece 3 Gün

 

Tur Programı

1. Gün:

Akşam Saat 23:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü,23:10 Bostanlı iskele önü,23:15 Karşıyaka ESCANTUR ACENTA önü, 23:20 Girne Yunuslar Mavikule önü, 23:25 Girne Mevlana Camii otobüs durağı önü, 23:30 Girne MC Donald`s karşısı, 23:45 Bornova E.Ü.H önü, 00.05 Üçyol Pizza Pizza, 00:15 Susuz Dede Otobüs durağı, 00:30 Üçkuyular Meydan Pamukkale Yazıhaneler önünden misafirlerimizi alıyoruz. Aydın, Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alıyoruz ve Antalya`ya ulaşıyoruz. Kemer'de ayışığı parkında kahvelerimizi içiyor ve daha sonra Göynük Kanyonu hareket ediyoruz.Göynük Kanyonu, çeşitli kaynaklarca dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotasından biri olarak gösterilen Likya Yolu üzerinde Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, Harikulade bir doğa harikası olan kanyonda Zipline,Safari,Rafting yapabilirler. Turkuaz rengi sularda yüzebilir. Kanyonun muhteşem atmosferinde öğle yemeğimizi alıyor ve daha sonrasında Rehberimizin belirlediği serbest zamanımız sonrasında  Olympos Dağına geçiyoruz. Türkiye`nin denize en yakın, en yüksek dağına, mitolojik zirveye Teleferik ile çıkıyoruz ve 2365 metre yükseklikte kahvelerimizi yudumluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yürüyüş yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte zirveden ayrılıyor ve Teleferik ile tekrar aşağıya iniyoruz.  Olympos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Likya birliklerinin önemli kentlerinden birisi olan ve günümüze ulaşmış orman ve çalılarla örtülü kalıntılarını rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra otelimize yerleşmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile (ekstra) Ay'ın denize vuran ışığı eşliğinde Mehtap turu'na katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 

Konaklama Oteli: Mutlu Otel

 

2. Gün:

Otel de alacağımız sabah kahvaltısından  sonra, Ana Tanrıça Ülkesi’ne ADRASAN’a ulaşıyoruz. Adrasan sahilinden bizim için ayrılmış teknemize biniyor ve Suluada Tekne  turumuza çıkıyoruz.(ekstra) Akdeniz’in Maldivleri olarak bilinen Sulu ada ve  Sazak Koyu, Akseki koyu, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Amerikan koyu fener koyu  gibi hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylara da doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere Tarihin pek çok sahnesinde sürekli korsan saldırılarına uğramış likya şehirleri, ve bu şehirlere saldırıya gelen korsan gemilerinin zaman zaman gizlendiği yerleri de aynı zamanda görüyor ve tarihsel yolculuğumuzu da gerçekleştirmiş oluyoruz. Öğle yemeğini de teknemizde alıyoruz. Enfes manzaraları fotoğrafladıktan, harika koylarda verdiğimiz molalarımızda berrak akdeniz suyunda yüzdükten sonra günün yorgunluğunu üzerimizden atacağımız otelimize geçiyoruz.Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında  dileyen misafirlerimiz ile Yunan mitolojisinde Efsanelere konu olmuş Yanartaş turuna katılmak üzere bizleri bekleyen minübüslerimize biniyoruz.(ekstra). Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..

 

Konaklama Oteli: Mutlu Otel

3. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Phaselis Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde Antik kenti geziyor ve sonrasında arzu eden misafirlerimiz denize girme imkanı bulabilirler sonrasında İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Gerekli molaların ardından İzmir’e ulaşıyor,  bir dahaki Escantur organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otobüs ile ulaşım
 • Otelde 2 gece konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Escan Tur yol ikramları
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri
 • Tüm içecekler
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Olympos Dağı Teleferik ücreti   
 • Mehtap turu 
 • Yanartaş Turu 
 • Suluada Tekne Turu  
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • 65 Yaş Üzeri Ek Sürprim Sigorta Ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (00:05)
 • SUSUZ DEDE DURAĞI (00:15)
 • ÜÇKUYULAR MEYDAN PAMUKKALE YAZIHANELER ÖNÜ (00:30)
 • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (23:00)
 • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (23:10)
 • KARŞIYAKA ESCAN TUR ACENTA ÖNÜ (23:15)
 • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:20)
 • GİRNE MEVLANA CAMİİ OTOBÜS DURAĞI KARŞISI (23:25)
 • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:30)
 • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (23:45)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

1-Rehberimiz Programını  Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda ESCANTUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, ESCANTUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan ESCANTUR’UN Sorumluluğu Yoktur. 9 -Uçaklı Turlarda ESCANTUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3  Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı ESCANTUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda ESCANTUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı:Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Sigorta Kapsamının detaylarını www.escantur.com.//müşteri hizmetleri adresinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar


ADRASAN OLYMPOS SULUADA TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?
İptal Şartları


Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON

Sayıyı yazın »