SELANİK & ÜSKÜP

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

SELANİK & ÜSKÜP

 

19-22 Ekim /14-17 Aralık/ 3 Gece 3 Gün

İNANILMAZ FİYAT AVANTAJI İLE …. YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK!

 

2 Gece Capsis Hotel Konaklama Farkı

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 20.00 Üçkuyular Opet, 20:30 Üçyol İşbankası, 21:00 Bornova E.Ü.H. önü, 21:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 21:40 Bostanlı İskele karşısı 21:50 Girne Caddesinden misafirlerimizi aldıktan sonra Çanakkale – Keşan yolunu takip ederek İpsala’ya varıyoruz ve Gümrük işlemlerimiz sonrasında Kipi sınır kapısından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Selanik’e ulaşıyoruz. Panoramik şehir turumuzda Yunanistan’ ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi, Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender heykeli, bazı Osmanlı ve Bizans eserlerini Fuar alanı ve Döner Kule’yi görüyoruz. Panoramik tur sonrasında Atatürk evine geçiyoruz Atatürk evi ziyaretimiz sonrasında Serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Otelimize gidiyoruz.Akşam konaklama otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile Extra ( 35 Euro) Yemekli Yunan Tavernası Turuna gidiyoruz.Yunan Müziği eşliğinde eğleniyoruz.Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Arzu eden misafirlerimiz Extra (40Euro) Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz ve Keyifli yolculuk sonrasında Üsküp’e ulaşıyoruz. Üsküp’te Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Üsküp Kalesi, Kapan ve Sulu Hanları, Alaca Camii, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Çifte Hamam ve Davut Paşa Hamamları, Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanımızda Şuşka biberi, Ustrumca yer fıstığı ve Yöresel çarıklar tavsiyelerimiz arasında Alışverişimiz sonrasında sonrasın da Selanik’e geri dönüyoruz.Akşam konaklama otelimizde. 4* Capsis Hotel www.capsishotels.gr


3. Gün:

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kavala’ya hareket ediyoruz. Meşhur Kavala Kurabiyelerinden almak için verilecek molanın ardından Kipi sınır kapısına doğru Türkiye’ye giriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Yunan Free shop’ unda alışverişlerimizi yaparak Türkiye İpsala Sınır kapısındaki pasaport ve gümrük işlerinin ardından, İpsala –Keşan-Çanakkale üzerinden İzmir e geriye dönüş yaparak turumuzu sonlandırıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 2 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Escan Tur yol ikramları

*Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle ve Akşam yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Vize Ücreti 120 Euro (Yeşil Pasaporta Vize yoktur)

*Seyahat Sağlık Sigortası 70 Yaşüstü (15 Euro)

*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

*Yunan Tavernası (35 Euro)

*Üsküp Turu (40 Euro)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 14 Aralık

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  14.12.201799.00 €129.00 € 99.00 €0 - 5 Yaş 59.00 €
  6 - 12 Yaş 79.00 €
  0 - 5 Yaş 59.00 €
  6 - 12 Yaş 79.00 €
  Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  1 - Escan Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

  2- Escan Tur Zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

  3- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  4- Escan Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Escan Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Escan Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Escan Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Escan Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  8-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  9- Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Escan Tur sorumlu değildir.10-Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  11-Acenta zorunluluğu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb. ) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Escan Tur sorumlu tutulamaz.

  12-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimini lütfen beraberinizde Bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

  13-Bu turumuzda Sıcak içecek ikramı Tur boyunca 3 Kere yapılacaktır.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  SELANİK & ÜSKÜP Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Kişi/Gece

  99.00 €

  Konaklama

  2 GECE OTEL KONAKLAMA

  Ulaşım

  OTOBÜSLE

  Gezilecek Yerler

  Aya Dimitros Kilisesi, Bedesten, Beyaz Kule, Kordon, Büyük İskender heykeli,Taş Köprü

  Kalkış

  Akşam saat 20.00 Üçkuyular Opet, 20:30 Üçyol İşbankası, 21:00 Bornova E.Ü.H. önü, 21:30 Karşıyaka ESCANTUR Acenta önü, 21:40 Bostanlı İskele karşısı 21:50 Girne Caddesinden

  Telefon

  0 232 3646402